שירותים פיננסיים

שירותים פיננסיים

אדקו ישראל בעלת ידע וניסיון רב בתפעול מערכות פיננסיות הכולל טיפול בשכר העובדים על כל היבטיו, טיפול בנושאי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, וניהול מערכת דיווח ובקרה בגופים מקומיים ובינלאומיים. אנחנו מעניקים פתרונות ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר, בסטנדרטים הנדרשים מחברות גלובליות. אנו מלווים את לקוחותינו בההתנהלות מול ספקים ומספקים תוכניות עסקיות אשר מתוכננות, מעודכנות ומתוחזקות על ידינו, זאת תוך שימוש במערכות המתקדמות ביותר

שירותי פיירול (שירותי שכר) ולוגיסטיקה

שירותי השכר שאנו מספקים, כוללים הכנת משכורות וכל התשלומים הנלווים לשכר, ניהול חופשות, מחלות, פנסיות והטבות סוציאליות שונות. אנו מטפלים בניהול וביצוע התשלומים הנדרשים כגון תשלומי מיסים, ותשלומים לחברות הביטוח והקרנות. בנוסף, אנו מנהלים עבור לקוחותינו את חבילות ההטבות החברתיות הנדרשות ומתנהלים בשמם מול הגופים הרלוונטיים תוך כדי מעקב צמוד על הביצוע. בנוסף, ביכולתנו לדאוג לכל הצרכים הלוגיסטיים של עובדי החברה (השכרת רכבים, פלאפון, מחשבים ניידים, ארוחות הסעות וכו)

הנהלת חשבונות

צוות הנהלת החשבונות שלנו בעל ניסיון רב שנים!אנו מעניקים ללקוחותינו את כל הפתרונות הנדרשים בתחום הנהלת החשבונות הכוללים, הפקת חשבוניות וחיובים, ניהול תשלומים והכנתם, דיווחי מע״מ ומס, ניהול ספרי החשבונות והכנתם לביקורת החיצונית רבעונית או שנתית, כל זאת על פי הכללים והתקנים הנדרשים.

הכנת דוחות פיננסיים

שירותינו הפיננסים כוללים הכנת דוחות כלכליים וניהוליים כגון רווח והפסד,, מאזן, חישוב מרכז רווח ועלות, תזרימי מזומנים, ודוחות תומכי החלטה המותאממים ללקוח ולאופי הפעילות שלו.דוחות אלו נכתבים בעברית או באנגלית על פי הצורך ונעשים בהתאמה למערכת הדיווח של החברה הבינלאומית במידה ונדרש.

סגירת תפריט

בואו למצוא את העבודה הבאה שלכם